2016-10-06 11:31

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C# / .NET DeveloperWarszawa

Opis stanowiska:

  • Modelowanie oraz tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem .NET
  • Rozwój i wsparcie techniczne kluczowych produktów firmy
  • Opracowywanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie aplikacji mobilnych przy pomocy .NET Compact Framework
  • Współpraca przy analizie potrzeb biznesowych klienta i sporządzania na tej podstawie przejrzystej dokumentacji technicznej projektu

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości .NET
  • Bardzo dobrej znajomości T-SQL i umiejętności tworzenia wydajnych zapytań
  • Znajomość zasad analizy i projektowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności, entuzjazmu i samodzielności
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Chęci uczenia się

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia w Szwecji