2016-10-02 09:22

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - Projektant .NetWarszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji web, web serwisów
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • Tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w złożonych projektach aplikacyjnych
  • Znajomość technologii:
    • .NET
    • ASP.NET
    • HTML, XML, XSLT, JavaScript, DHTML, AJAX
    • T-SQL
    • VS.NET
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu
  • Umiejętność analizy problemu i określenia sposobu jego rozwiązania
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalającą na codzienną pracę w środowisku międzynarodowym

Firma oferuje:

  • Opieka medyczna w Medicover
  • Szkolenia - 5 dni w roku

Mile widziane:

  • .NET
  • Microsoft SharePoint
  • NAnt lub MS-Build, CruiseControl .NET
  • TDD, nUnit, Rhino Mocks
  • Wiedza o zarządzaniu dokumentami i danymi