2017-09-14 09:56

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior iOS developerWarszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych o zasięgu międzynarodowym
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań wraz z innymi zespołami

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie w tworzenia oprogramowania na platformę iOS
  • Znajomość Objective-C albo Swift
  • Znajomość UIKit
  • Znajomość iPhone SDK
  • Doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Dobra znajomość Core Data
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Chęć nauki, rozwoju i dzielenia się wiedza
  • Pasja do pracy
  • Praca zespołowa

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu B2B
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Mile widziane:

  • Praca z popularami BaaS typu Parse/Firebase
Wyślij CV