2017-04-23 19:32

Dla naszego klienta, jednego z największych domów maklerskich, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C#.NETWarszawa

Zadania:

  • Modyfikacja i tworzenie kluczowych systemów wsparcia firmy,
  • Praca w zespole projektowym złożonym z pracowników o różnych specjalizacjach,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość C# i .NET
  • Dobra znajomość SQL na poziomie DML,
  • Podstawy ASP.NET MCV,
  • Umiejętność pracy w zespole nastawionym na realizację ściśle określonego zadania
  • Zdolność do adaptacji w zespole
  • Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Pakiet medyczny,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Mile widziane:

  • Podstawy PHP
  • Doświadczenie z WCF, EntityFramework, Windows Services
  • Znajomość kilku silników DB (preferowany Sql Server, dalej MySQL, PostgreSQL, Oracle)
  • Znajomość HTML, JS, jQuery, CSS,
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i technik programowania
Wyślij CV