2016-10-04 20:08

Dla naszego klienta, firmy tworzącej aplikacje mobilne, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Windows PhoneWarszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowaniu i rozbudowie aplikacji na platformę Windows Mobile
  • Programowaniu i wdrażaniu interfejsów dla opracowanych rozwiązań
  • Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
  • Analiza potrzeb klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii .NET, C#
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Dobra znajomość Windows Mobile, zarówno od strony użytkownika, jak i programisty
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieciowego w kontekście aplikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku