2017-01-25 19:57

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obszarze ochrony informacji, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PythonWarszawa

Opis stanowiska:

  • zbieranie wymagań i określanie specyfikacji wykonania oprogramowania
  • implementację skryptów i aplikacji zgodnie z dostarczonymi wymaganiami
  • dokumentację własnej pracy

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programowania w języku Python
  • dobra znajomość baz danych, w szczególności PostgreSql,MySQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • umiejętność pisania dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • szansę rozwoju przez udział w ciekawych, niestandardowych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi pracowników
  • wsparcie dla ciekawych inicjatyw
  • szkolenia, certyfikacje, wyjazdy na konferencje