2016-11-19 18:55

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży nowoczesnych technologii związanych z telekomunikacją i informatyką poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer z doświadczeniem w projektach aplikacji mobilnychWarszawa

Opis stanowiska:

  • Implementacja nowych funkcjonalności w ramach realizowanych projektów
  • Udział w projektowaniu rozwiązań w ramach realizowanych projektów
  • Wsparcie techniczne innych członków zespołu projektowego
  • Wykonywanie testów developerskich
  • Implementacja testów jednostkowych i automatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość aplikacji mobilnych: iOS lub Android lub Windows Phone
  • Znajomość Java/JEE/JMS; JSF(Facelets RichFaces), EJB 3, Spring, Spring MVC, JavaScript
  • Doświadczenie w projektach z zastosowaniem Hibernate/JPA
  • Znajomość Maven, SVN
  • Znajomość serwerów aplikacji/WWW GlassFish, Tomcat

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku
  • Pakiet benefitów
Wyślij CV