2016-10-02 09:50

Dla naszego klienta, firmy tworzącej aplikacje mobilne, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Windows Phone DeveloperWarszawa

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w implementacji aplikacji na platformę Windows Phone 8
  • Umiejętność implementacji komunikacji klient-serwer
  • Znajomość technologii .NET, C#
  • Znajomość środowiska Visual Studio

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku