2017-05-24 18:50

Dla naszego klienta, firmy tworzącej aplikacje mobilne, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny Programista AndroidWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra umiejętność programowania obiektowego w języku Java
  • Znajomość platformy Android w wersjach 2.x do 5.x
  • Solidność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku