2016-10-09 15:51

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - Systemy BPM / WorkflowWarszawa

Realizowane zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach, merytorycznych konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT.
  • Znajomość systemów klasy BPM/Workflow
  • Udokumentowane wyniki sprzedaży do klientów w ciągu ostatnich 3 lat
  • Znajomość rynku klientów z sektorów: bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, usługowego.
  • Znajomość sektora publicznego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rynku dostawców systemów klasy BPM/Workflow
  • Mile widziany własny samochód

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowo atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel komórkowy