2016-12-10 06:53

Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ z dobrą znajomością Qt i środowiska LinuxWarszawa

Zadania:

  • Praca w charakterze programisty w kilkuosobowym zespole,
  • Projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń,
  • Rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka C/C++,
  • Bardzo dobra znajomość języka C++ 11;
  • Dobra znajomość środowiska Linux,
  • Znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Znajomość typowych wzorców projektowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji,
  • Dobra znajomość bibliotek QT;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla środowiska Linux;

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej