2016-10-08 09:45

Dla naszego Klienta, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce, dostarczającego rozwiązania dla biznesu, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Koordynator I linii SOCWarszawa

Realizowane zadania:

  • Koordynowanie prac 1 linii SOC
  • Przygotowywanie i modyfikowanie procedur i procesów w zakresie I linii SOC
  • Bezpośrednia współpraca operacyjna z II i III linią SOC, a także innymi komórkami organizacyjnymi w firmie
  • Przedkładanie do akceptacji przełożonego propozycji zmian mających podnieść poziom bezpieczeństwa
  • Bieżące i okresowe raportowanie incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Przegląd i opiniowanie dokumentacji bezpieczeństwa dla systemów teleinformatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu lub koordynowaniu prac zespołu zajmującego się zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa
  • Wiedzy z zakresu architektury systemów informatycznych, systemów zabezpieczeń oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.
  • Znajomości nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych i rozwiązań sieciowych.
  • Znajomości na poziomie administracyjnym, co najmniej 2 środowisk spośród: SUN Solaris, Linux, Windows Server, HP-UX wraz z umiejętnością zabezpieczania tych systemów.
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym
  • Znajomości zagadnień sieciowych LAN/WAN.
  • Praktyczna znajomość norm z rodziny ISO 27000
  • Praktyczna znajomość ITILa
  • Język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Znajomości strategii przełamywania zabezpieczeń i obrony przed atakami
  • Znajomość rozwiązań technicznych klasy SIEM, DLP, antyAPT, WAF, FW, AV, IDS/IPS, antyDDoS, PKI, NAC i innych z obszaru bezpieczeństwa
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na klienta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją
  • Sumienność, dokładność, zdolności analityczne
  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji oraz prowadzenia prezentacji i szkoleń.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Abonament medyczny LUX MED w cenie opłacany w 100% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia abonamentu dla członków rodziny
  • Karnet Benefit Systems (zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie całego kraju) opłacany w 50% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia karnetów dla członków rodziny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty (CISSP, CCNP, CISM)
Wyślij CV