2017-02-23 14:18

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego integratorora, specjalizującego się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych w szczególności dla sektora utilities oraz przemysłu, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Wdrożeniowy systemów WorkflowWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Uczestnicwto w projekcie wdrożenia systemu Workflow (e-dokumenty),
  • Analiza potrzeb Klienta, proponowanie rozwiązań,
  • Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów, biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji,
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej,
  • Przeprowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Konsultanta Wdrożeniowego w obszarze elektronicznego obiegu dokumentów,
  • Doświadczenie przy realizacji co najmniej 2 projektów wdrożeniowych dla elektronicznego obiegu dokumentów,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie wyższe,.
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów,
  • Znajomość baz danych PL/SQL,
  • Komunikatywność, nastawienie na cel,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w prestiżowych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
Wyślij CV