2016-12-21 15:27

Dla naszego Klienta niezależnej firmy konsultingowej dostarczającej usługi doradcze z zakresu Zarządzania Efektywnością i Analiz Biznesowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP BW (wdrożenie, utrzymanie)Warszawa

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za instalowanie, konfigurowanie, aktualizację środowisk i rozwiązywanie problemów technicznych przy projektach wdrożeniowych oraz utrzymaniu systemów informatycznych wspierających obszar finansów

Wymagania:

  • znajomość SAP BW potwierdzona co najmniej rocznym doświadczeniem w consultingu (minimum dwa pełne cykle wdrożeniowe) lub 3-letnim doświadczeniem w pracy po stronie klienta końcowego
  • doświadczenie w tworzeniu raportów, budowie kostek i innych dostawców informacji, modelowaniu procesów ETL w SAP BW oraz ekstrakcji danych z systemów SAP
  • doświadczenie w produktach klasy BI/EPM
  • umiejętności analizy informacji i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacji czasu pracy i realizacji powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku zawodowym, oferującym możliwości zdobycia cennych doświadczeń przy projektach wdrożeniowych
  • pracę przy wdrażaniu systemów informatycznych wspierających obszar finansów
  • pracę w młodym środowisku pracy, gdzie liczy się Twój wkład w sukces całości przedsięwzięcia
  • dobre warunki pracy w warszawskiej siedzibie firmy

Mile widziane:

  • doświadczenie w integracji SAP BW z systemami zewnętrznymi
Wyślij CV