2016-11-19 16:25

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się towrzeniem oprogramowania dla branży edukacyjnej, aktualnie poszukujemy ososby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP + HTML, CSS, JavaScriptWarszawa

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole programistycznym rozwijającym Platformę LangLion - http://www.langlion.com/
  • projektowanie i wytwarzanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
  • tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów programistycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisko jako programista PHP
  • znajomość HTML,CSS i JavaScript (AJAX)
  • znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niepowtarzalną, miłą atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych
  • możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy

Mile widziane:

  • znajomość systemu operacyjnego Linux