2016-10-03 15:57

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora bezpieczeństwa technologii teleinformatycznych, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Audytor Systemów TeleinformatycznychWarszawa

Realizowane zadania:

  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa oraz testów penetracyjnych systemów teleinformatycznych,
  • Analizowanie wykrytych podatności i ocena stanu bezpieczeństwa systemów,
  • Przygotowywanie raportów z wyników przeprowadzonych testów.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z testami bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, inżynierią wsteczną,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu testów penetracyjnych (blackbox, graybox),
  • Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub wiedza na temat bezpieczeństwa systemów IT zdobyta w praktyce,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Uczestnictwo w projektach dla wiodących firm na rynku polskim
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej firmie
Wyślij CV