Dla naszego klienta, jednego z największych domów maklerskich, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista C#/.NET (ze znajomoscią ASP.NET) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zadania:

  • projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji wspierających działalność firmy,
  • pozyskiwanie informacji z baz danych, tworzenie raportów, rozwój hurtowni danych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:

  • dobra znajomość C# i .NET
  • znajomość SQL na poziomie DML,
  • doświadczenie w pracy z ASP.NET MVC,
  • przynajmniej niekomercyjne doświadczenie w pracy z PHP
  • umiejętność pracy w zespole, pisania przejrzystego kodu,
  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • realna możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie z WCF, EntityFramework, Windows Services
  • znajomość kilku silników DB (preferowany Sql Server, dalej MySQL, PostgreSQL, Oracle)
  • znajomość HTML, JS, jQuery, CSS,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi i technik programowania
Wyślij CV