2016-12-22 15:31

Dla naszego klienta, polskiego integratora, nr jeden w swojej branży, szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier wsparcia sprzedaży (network security)Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów sprzedaży;
  • Świadczenie konsultacji oraz usług doradczych z zakresu oferowanych technologii bądź rozwiązań oraz przygotowywanie projektów i wycen zgodnie z potrzebami Klienta;
  • Realizację wdrożeń i kierowanie dedykowanym zespołem technicznym w trakcie realizacji działań
  • Walidację projektów i przygotowywanie PoC;
  • Aktywne śledzie rynku, testy oraz selekcję innowacyjnych rozwiązań, które mogą wejść do portfolio sprzedażowego naszego klienta;
  • Osoba na tym stanowisku może być także angażowana do udziału w analizie i rozwiązywaniu problemów obsługiwanych przez zespół serwisowy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań z zakresu security;
  • Wiedza z zakresu technologii sieciowych na poziomie CCIE/CCDE;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień takich jak firewalle, serwery autoryzacji, IPsec/SSL VPN, HTTP/S proxy, DNS;
  • Znajomość systemów wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS, IPS);
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku u integratora lub w dużej organizacji;
  • Umiejętność przedstawienia rozwiązań osobom nietechnicznym;
  • Zdolności analityczne i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz opis problemu;
  • Prawo jazdy kat. B

Preferowane:

  • Doświadczenie z realizacji projektów w oparciu o produkty PaloAlto lub Cisco ASA/FirePower. SourceFire IPS/IDS.
  • Doświadczenie z realizacji projektów w oparciu o rozwiązanie Fortinet;

Znajomość portfolio produktowego ww.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Prace w przyjaznej, dynamicznej "niekorporacyjnej" atmosferze;
  • Możliwość realizacji wymagających i ciekawych projektów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i certyfikacji;
  • Kontakt z szerokim wachlarzem technologii oraz produktami różnych producentów;

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów Breach Detection Systems (BDS) - ochrony przed atakami Advanced Persistent Threats (APT);
  • Znajomość rozwiązań Web Application Firewall;
  • Znajomość systemów AntiSpam;
  • Znajomość systemów monitorowania stanu sieci;
Wyślij CV