2016-10-01 18:07

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# (HTML, CSS, AJAX)Warszawa

Opis stanowiska:

  • Udział w pracach zespołu projektowego
  • Realizacja zadań programistycznych
  • Planowanie i wsparcie w przeprowadzeniu testów systemu informatycznego
  • Integracja systemu Microsoft AX z narzędziami Microsoft SharePoint oraz Microsoft Project Server

Wymagania:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w programowaniu w języku C#
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość CSS, HTML5, AJAX,
  • Umiejętność integracji rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Web Services
  • Umiejętność pracy z narzędziami do wersjonowania kodu
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Microsoft SQL Server
  • Umiejętność pracy na środowisku serwerowym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • Pracę przy projektach międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość oprogramowania Microsoft SharePoint oraz Microsoft Project Server
Wyślij CV