2016-12-05 09:40

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista JAVA JEEWarszawa

Zadania:

  • Udział w pracach zespołu projektowego
  • Realizacja zadań programistycznych
  • Planowanie i wsparcie w przeprowadzeniu testów systemu informatycznego

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem JEE
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość Struts, JSP, JSF, CSS, AJAX, Hibernate
  • Biegła znajomość Java Script
  • Znajomość HTML5
  • Umiejętność pracy z SVN,GIT
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (atutem będzie znajomość bazy Oracle)
  • Doświadczenie w pracy z Tomcat
  • Umiejętność pracy na środowisku serwerowym Linux

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • Pracę przy projektach międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania Alfresco