2017-04-27 13:02

Dla Naszego klienta, wiodącego dostawcy usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami w Europie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Microsoft Technology Consultant w obszarze - Microsoft System Center, Windows ServerWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu sprzedaży oraz Klientów w zakresie technologii Microsoft.
  • Wsparcie sprzedaży rozwiązania Comparex SAM2GO
  • Analiza potrzeb Klienta, ocena techniczna zapytań ofertowych oraz tworzenie koncepcji rozwiązań
  • Przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, pokazów technicznych oraz warsztatów dla klientów i wewnątrz firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie: Wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technologii Microsoft System Center,
  • Znajomość technologii Microsoft Windows Server,
  • Znajomość innych technologii informatycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy z klientem orientacja na sprzedaż,
  • Silne poczucie odpowiedzialności za działania własne i zespołowe,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Firma oferuje:

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
Wyślij CV