2016-10-05 08:46

Dla naszego klienta, unikatowej i bardzo rozpoznawalnej firmy na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Biznesowy / Systemowy ITWarszawa

Opis stanowiska:

  • Współuczestniczenie w procesach budowa i rozwóju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu.
  • Przygotowanie analizy wymagań i procesów na potrzeby ofertowania.
  • Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych.
  • Śladowanie wymagań.
  • Przygotowanie analizy systemowej, w tym opis statyki i dynamiki systemu.
  • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych.
  • Udział w spotkaniach projektowych zarówno z wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym.
  • Współpraca z działem rozwoju i utrzymania w Biurze IT

Od kandydata oczekujemy:

  • Posiadającej minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej.
  • Znającej narzędzia analityczne (Enterprise Architect) i narzędzia typu CASE.
  • Znającej bardzo dobrze techniki modelowania wymagań, procesów biznesowych i systemów informatycznych.
  • Znającej bardzo dobrze notacje wykorzystywane w trakcie procesu analizy biznesowej i systemowej.
  • Posiadającej wysokie zdolności analityczne.
  • Posiadającej znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Cechującej się samodzielnością i terminowością w wykonywaniu zadań.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą ścieżkę kariery w wielokulturowej organizacji

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie certyfikacji z notacji UML i BPMN 2.0.
  • Posiadanie certyfikacji BABOK.
Wyślij CV