2016-11-30 14:03

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Jenkins / ZabbixWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie aplikacjami w sposób zapewniający prawidłowe działanie powierzonych środowisk
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań
  • Przygotowywanie procedur obsługi dla administrowanych aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych dot. administrowanych systemów
  • Testy i wdrażanie nowych wersji aplikacji oraz zmian i uzupełnień do administrowanych aplikacji
  • Zapobieganie powstawaniu oraz eliminowanie incydentów i problemów

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość Zabbix i/lub Jenkins
  • Znajomość języka SQL i/lub PL/SQL
  • Umiejętność poruszania się w środowisku UNIX
  • Administracja serwerami aplikacji Jboss, WebLogic.

Proponujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świetną atmosferę w biurze,
  • Kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi integracyjnych TIBCO;