2016-10-02 16:37

Dla naszego Klienta, jednego z najwiekszych w Europie Domu Maklerskiego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista C# - JiraWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój systemu Jira
  • Współpraca z analitykami i testerami
  • Udział w procesie testowania tworzonego oprogramowania
  • Serwisowanie aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka C#
  • Dobra znajomość platformy Jira pozwalająca na tworzenie nowych funkcjonalności
  • Dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie świadomości istnienia wzorców projektowych
  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość Tomcat - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • Umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego realizowanych w oparciu o metodykę Agile i Scrum
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę z doświadczonymi programistami
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
Wyślij CV