2016-09-30 20:09

Oferta pracy: Oferta pracy IT Marketing manager - lead generationsWarszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów marketingowych nastawionych na lead generations
  • Zarządzanie planem projektów i budżetem
  • Identyfikacja i opracowanie najbardziej efektywnych metod/praktyk realizacji projektu jak i zarządzanie portfelem projektów
  • Koordynowanie działań kilku działów firmy w celu realizacji projektów
  • Opracowanie i wdrożenie skutecznej strategi rozwoju produktu/usługi lead generations
  • Rozwój produktów i usług Lead Generations uwzględniających aktualne potrzeby klientów i spodziewane trendy rynkowe
  • Wsparcie procesów sprzedażowych zarówno presales jak i postsales
  • Analiza prognozowanej i zrealizowane sprzedaży pod kątem realizacji celów biznesowych Zarządzanie realizacją zamówień poprzez koordynację współpracy z klientem oraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi usługodawcami
  • Opracowanie i modyfikacja procedur i procesów zapewniających skuteczną realizację zleceń oraz przed i posprzedażową obsługę klientów
  • Analiza skuteczności i kosztowności prowadzonych kampanii i ich optymalizacja

Wymagania:

  • Co najmniej trzy lata doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami marketingowymi nastawionymi na generowaniu leadów sprzedażowych B2B
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych z jednoczesnym wykorzystaniem wielu kanałów dostępu do potencjalnych klientów, m.in.:
  • mailing, direct mailing, telemarketing, marketing wirusowy (social natworking), konferencje, kampanie seo/sem...
  • Doskonała wiedza z zakresu zarządzania marketingiem bezpośrednim (telemarketing)
  • Znajomość rynku nowoczesnych technologii, obowiązujących modeli biznesowych i procesów sprzedaży; dodatkowym atutem będzie znajomość głównych klientów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami i ich rozliczaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole, współpracy z wieloma dostawcami wewnętrznymi jednocześnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem zorientowanym na realizację celu biznesowego (P&L)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność prezentowania oferty i wola dzielenia się wiedzą i doświadczeniem wewnątrz firmy
  • Doświadczenie we wsparciu procesu sprzedażowego
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (możliwe inne formy umowy)
  • Pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy

Dodatkowe:

  • Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.