2016-10-04 11:55

Dla naszego Klienta Firmy realizującej projekty dla największych globalnych koncernów poszukujemy :

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista ASP.NET C#Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji deskopowych lub webowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę ASP.NET (MVC)
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość MS SQL Server/PostrgreSQ

Proponujemy:

  • Prace w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Entity Framework, LINQ, NHibernate
  • Znajomość HTML, CSS, jQuery i innych technologii webowych
Wyślij CV