2016-10-01 20:08

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne dla rynku kapitałowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager - ITWarszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów IT
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych
  • odpowiedzialność za wszystkie obszary projektu

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami i analizę wymagań
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w tym zakresie: negocjacji, prezentacji, pozyskiwania wymagań, prowadzenie spotkań)
  • umiejętność zrozumienia i spełniania potrzeb klientów
  • chęć ciągłego rozwoju w zakresie zarządzania projektami
  • znajomość metodyki SCRUM
  • zrozumienie technicznych aspektów prowadzenia IT
  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, podstawową komunikację

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia kompetencji zawodowych
Wyślij CV