2016-10-05 22:06

Oferta pracy: Praca programista Projektant ProgramistaWarszawa

Zakres obowiązków:

  • programowanie (aplikacje na potrzeby wewnętrzne)
  • projektowanie i tworzenie front-end'u aplikacji w technologii .NET
  • projektowanie struktury baz danych

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w programowaniu: .Net, Java - w szczególności Web Services, C#
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • znajomość struktury dokumentów XML
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dojrzałość zawodowa i komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • chęć nauki nowych rzeczy np. zagadnień związanych z bazami danych PostgreSQL
  • znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) z możliwością rozszerzenia na pakiet rodzinny
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport) z możliwością rozszerzenia na osobę towarzyszącą i dzieci
  • narzędzia pracy (laptop,telefon)