2016-10-02 22:05

Dla naszego klienta, wiodącej firmy w sektorze FMCG - dobra luksusowe, do wewnętrznego zespołu IT szukamy osoby na stanowisko :

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista Aplikacji ds. Technologii - wewnętrzny zespół IT - Microsoft SharePointWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie specyfikacji wymagań w zakresie Microsoft SharePoint
  • Analizę możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • Wdrożenie, rozwój, utrzymanie i wsparcie rozwiązań opartych na technologii MS SharePoint
  • Stałą współpracę z klientem biznesowym w całym cyklu życia projektu
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie specyfikacji, zleceń i odbioru prac dotyczących zmian i aktualizacji systemów
  • Administracje i parametryzację systemów informatycznych
  • Współpracę z klientem wewnętrznym

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania, integracji i rozwoju systemów informatycznych - w oparciu o technologie Microsoft
  • Praktyczna znajomość przebiegu procesów biznesowych w firmie FMCG
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanych umiejętności)
  • System szkoleń i certyfikacji
  • Kontakt z najnowszym technologiami
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Narzędzia pracy
  • Duży zakres samodzielności

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii Microsoft:
    • SQL,
    • .NET,
    • ASP.NET
  • Znajomość MS SharePoint w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji popartej doświadczeniem w projektach
  • Znajomość innych rozwiązań z rodziny MS Dynamics
Wyślij CV