2016-10-03 21:44

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. sprzedaży - systemy klasy EnterpriseWarszawa

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż całej oferty systemów oferowanych przez naszego Klienta, ze szczególnym nastawieniem na Sprzedaż systemu obiegu dokumentów do klientów z sektora Public lub/oraz Enterprise,
  • Budowa pozycji marketingowej dostawcy rozwiązań w segmencie Public lub/i Enterprise
  • Aktywny udział w budowie marketingowej polityki dla systemu klasy workflow
  • Tworzenie ofert przetargowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów z sektora Public lub Enterprise
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w oferowaniu produktów i usług dotyczących elektronicznego obiegu dokumentów - workflow lub systemów dedykowanych
  • Duże doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów sprzedażowych (przy wsparciu działu prawnego)
  • Mile widziane doświadczenie w budowie marketingowej pozycji produktów Workflow klasy Enterprise dla rynków korporacyjnych i sektora publicznego
  • Dobra znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel komórkowy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość produktów opartych na rozwiązaniach Oracle UCM, BPM, Documentum lub/i FileNet