2016-11-21 19:03

Naszym kientem jest firma, która jest autorem systemu wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Linux - Debian lub UbuntuWarszawa

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości działania kilkudziesięciu serwerów produkcyjnych
  • dbanie o wykonywanie kopii bezpieczeństwa i testowanie procedur odzyskiwania
  • nadzorowanie i ulepszanie procedur bezpieczeństwa
  • rekomendowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań technologicznych
  • bliska współpraca z działem rozwoju oprogramowania i z klientami biznesowymi
  • nadzorowanie i zarządzanie usługami zewnętrznych dostawców, wspomagającymi pracę firmy (w tym Google Apps)

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomość systemu Linux - najlepiej Debian lub Ubuntu na poziomie administratora z co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • umiejętność zarządzania bazami danych SQL, NoSQL, serwerami WWW
  • zorientowanie w metodach wirtualizacji
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z 25 dniami odpłatnego nieświadczenia usług (odpowiednik urlopu)
  • pracę dla znanej marki
  • miłą atmosferę pracy
  • biuro w dogodnej lokalizacji
  • prywatną opiekę medyczną