2016-10-06 17:34

Naszym kientem jest firma, która jest autorem systemu wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Działu ITWarszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizacja strategi technologicznej dla Spółki
  • podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii
  • zapewnienie ciągłości działania usług oferowanych przez Firmę
  • budowanie, zarządzanie i motywowanie zespołu specjalistów IT
  • współpraca z Zarządem, zespołami rozwoju biznesu i sprzedaży oraz klientami

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka)
  • co najmniej 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomość technologii związanych ze środowiskiem Java
  • bardzo dobra orientacja w bieżących trendach technologicznych
  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (SCRUM)
  • znajomość środowiska Linux/Unix
  • duże zdolności analityczne, sumienność
  • umiejętność przedstawiania swoich racji, duże zdolności komunikacyjne

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z 25 dniami odpłatnego nieświadczenia usług (odpowiednik urlopu)
  • pracę dla znanej marki
  • miłą atmosferę pracy
  • biuro w dogodnej lokalizacji
  • prywatną opiekę medyczną
Wyślij CV