2016-10-06 16:37

Dla naszego Klienta, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce, dostarczającego rozwiązania dla biznesu, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego (antimalware)Warszawa

Opis stanowiska:

  • zaawansowana obsługa incydentów - analiza exploitów, botnetów, malware i innego złośliwego oprogramowania

Wymagania:

  • zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • doświadczenie w analizie złośliwego oprogramowania
  • doświadczenie w reverse engineering
  • praktyczna znajomość języków takich jak: Perl, Python, C/C++, Asembler
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • praktyczna umiejętność posługiwania się debugerami
  • wykształcenie wyższe lub adekwatne doświadczenie zawodowe

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • dodatkowe świadczenia regulaminowe: telefon komórkowy na zasadach obowiązujących w Spółce
  • świadczenia opcjonalne:
    • abonament medyczny LUX MED. w cenie opłacany w 100% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia abonamentu dla członków rodziny.
    • karnet Benefit Systems (zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie całego kraju) opłacany w 50% przez Pracodawcę oraz możliwość wykupienia karnetów dla członków rodziny.
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
Wyślij CV