2016-09-30 16:37

Dla naszego Klienta - Firmy tworzącej oprogramowanie dla MLM poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP - PHP 5, OOP, SQLWarszawa

Realizowane zadania:

  • Rozwijanie aplikacji internetowych na potrzebę klienta,
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,
  • Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania,

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość PHP 5, OOP
  • Doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi
  • Dobra znajomość baz danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
  • Znajomość na poziomie podstawowym XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków PHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe
  • Otwartość i chęć rozwoju zawodowego
  • Sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowania
  • Możliwość realnego udziału w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Swobodą atmosferę w pracy
  • Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2015)
  • Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Zend Framework
  • Umiejętność pracy z XML i WebServices (SOAP)
  • Znajomość zagadnień Cloud Computing ze wsparciem na Amazon WebServices
  • Umiejętność pracy z jQuery
  • Znajomość DOCTRINE
  • Znajomość systemu szablonów Twig
  • Znajomość modelu Git Flow
  • Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer
  • Umiejętność pracy w środowisku Vagrant
Wyślij CV