2016-10-07 17:14

Dla naszego klienta, jednej z czołowych grup medialnych w naszym kraju, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Webdeveloper - CMS eZ Publish lub Symfony 2 - PHP5, HTML5, CSS3, JavaScriptWarszawa

Opis stanowiska:

  • programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML5, CSS3 i JavaScript
  • prace projektowo/programistyczne dynamicznych elementów strony, tworzenie dodatkowych modułów do systemu CMS - eZ Publish lub Symfony
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomość CMS - eZ Publish
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość technologii:
    • PHP5,
    • HTML5,
    • CSS3,
    • JavaScript z jQuery
  • projektowanie w oparciu o Responsive Web Design
  • podstawowa znajomość środowiska Linux/Unix
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę

Mile widziane:

  • znajomość technologii:
    • SASS,
    • Compass,
    • Bootstrap
  • znajomość AngularJS lub Backbone.js
  • umiejętności cięcia grafiki
Wyślij CV