2016-10-04 11:35

Dla naszego Klienta, spółki z sektora IT w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ETL/TeradataWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, modelowanie i implementacja rozwiązań (Teradata, Oracle)
  • Projektowanie i implementowanie procesów i transformacji ETL
  • Projektowanie i implementowanie narzędzi, procesów, wzorców i metodyk wspierających procesy kontroli i zarządzania jakością danych (Data Quality)
  • Monitorowanie i analizowanie wydajności procesów ETL oraz proponowanie usprawnień
  • Przygotowanie podejścia, planów i harmonogramów testów oraz aktywnie uczestnictwo w testach procesów ETL
  • Optymalizacja procesów ETL/SQL.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia jako programista baz danych (Oracle), w tym przynajmniej 1rok jako programista Teradata
  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • operatywność
  • wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, w młodym zespole z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technologicznych
  • możliwość kształcenia się, doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa firma-firma jak również umowa o dzieło i zlecenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (Medicover, Fitprofit)
  • finansowanie zdanych certyfikatów
Wyślij CV