Dla jednego z naszych Klientów, jednego z najwięszych Domów Maklerskich w Europie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer Java - WebWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML / CSS / JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CRM

Oczekiwania:

  • znajomość Java
  • znajomość HTML5 / CSS, JavaScript w tym jQuery
  • znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
  • znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego realizowanych w oparciu o metodykę Agile i Scrum
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • pracę z doświadczonymi programistami
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Mile widziane:

  • minimum pół roku doświadczenia komercyjnego
  • znajomość frameworków takich jak Maven, Spring, Spring MVC
  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • doświadczenie w internacjonalizacji aplikacji
Wyślij CV