2016-10-06 11:26

Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmy, podbijającej rynki w 11 krajach, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista Terminali Płatniczych (POS)Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań i rozwój aplikacji terminali płatniczych,
  • Tworzenie aplikacji dla terminali POS,
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu oraz rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem języków C i C++,
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem zorientowanym obiektowo,
  • Umiejętność programowania wielowątkowego,
  • Znajomość STL,
  • Znajomość terminali VeriFone,
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Bazaar).
  • Samodzieność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej międzynarodowej firmie
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Linux,
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku embedded,
  • Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją Visa i MasterCard,
  • Znajomość technologii EMV oraz contactless,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kluczami.