2017-04-26 20:35

Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się Firmy, stanowiącej część międzynarodowej grupy szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Software Engineer - WinForms, ASP.Net, C#Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie raportów zgodnie z wymaganiami klienta
  • Wsparcie programistyczne .NET
  • Tworzenie i rozwój istniejących aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych, platforma Oracle oraz MS SQL Server
  • Umiejętność tworzenia zapytań bazodanowych Oracle oraz MS SQL
  • Znajomość .NET (ASP, C#, WinForms)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Wyższe wykształcenie informatyczne (pokrewne) lub w trakcie studiów
  • Samodzieność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny, na który składają się karta multisport i pakiet prywatnej opieki medycznej w sieci LUX MED
  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

Mile widziane:

  • Znajomość Visual Studio
  • Znajomość HTML , Ajax, CSS, Javascript
Wyślij CV