2016-09-30 15:44

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Systemów ITWarszawa

Realizowane zadania:

  • Koordynowanie prac zespołu IT;
  • Udział w procesie sprzedaży - dobór, wymiarowanie i oferowanie sprzętu i licencji Microsoft;
  • Dobór dostawców i negocjacje z dostawcami sprzętu oraz licencji;
  • Nadzorowanie poprawności funkcjonowania infrastruktury informatycznej firmy;
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu IT (ostatnia linia wsparcia);
  • Rozwój i rozbudowa infrastruktury informatycznej;
  • Instalacja infrastruktury dla klientów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu MS SQL Server;
  • Znajomość produktów i technologii Microsoft:
    • Windows Server
    • Hyper-V
    • Active Directory
    • Failover Clustering
    • Publikowanie usług w sieci Web (ADFS + Web Application Proxy),
    • Windows Storage Spaces (rozwiązania Scale-Out File Server);
  • Doświadczenie w konfiguracji sieci LAN;
  • Sprzętowych składników infrastruktury informatycznej:
    • Serwery x86 (idealnie potrfolio Dell),
    • Macierze dyskowe FC/iSCSI,
    • Sieci Ethernet (1Gb oraz 10Gb) oraz sieci konwergentne LAN/SAN,
    • Urządzeń brzegowych - ruter/firewall;
  • Urządzeń archiwizacji danych;
  • Platformy System Center w zakresie optymalnego wykorzystania w codziennej pracy narzędzi:
  • Virtual Machine Manager
  • Configurtion Manager,
  • Data Protection Manager,
  • Operations Manager;
  • Aplikacji Symantec Backup Exec:
    • Instalacji i konfiguracji,
    • Projektowanie polityk archiwizacji danych,
    • Opracowywanie procedur DR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się angielskojęzycznymi aplikacjami oraz dokumentacją.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy;
  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych;
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Zajęcia z j. angielskiego i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zarządzaniu Dynamics AX
Wyślij CV