2016-10-02 16:37

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej na rynku systemów CRM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C#.Net - dział developmentuWarszawa

Zakres obowiązków:

  • prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych
  • integracja bazodanowa aplikacji biznesowych
  • testowanie aplikacji na poziomie technicznym
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • dopracowywanie rozwiązań do standardów obowiązujących w Firmie
  • tworzenie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość projektowania obiektowego na platformę .NET w C#
  • znajomość technologii związanych z budową aplikacji wielowarstwowych WCF / Web Services / SOAP
  • znajomość:
    • JavaScript z jQuery
    • CSS
    • XML
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych - preferowany MS-SQL
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatyka
  • staranność
  • dokładność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • udział w zróżnicowanych projektach dla wiodących Klientów
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego:
    • certyfikacje,
    • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Mile widziane:

  • znajomość ASP.NET MVC