2016-10-09 14:49

Oferta pracy: Praca programista Programista Java ze znajomością systemu UNIX/LinuxWarszawa

Realizowane zadania:

  • rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji Java w obszarze Telco (domenie VoIP/IMS)
  • development zmian zgodnie z wymaganiami klienta
  • analiza błędów, wprowadzanie poprawek do aplikacji/konfiguracji
  • zarządzanie kodem i konfiguracją w SVN/GIT
  • wykonywanie testów i generowanie raportów

Od kandydata oczekujemy:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku Java oraz znajomość technologii powiązanych
  • dobra znajomość systemu UNIX/Linux, preferowane dystrybucje RedHat, CentOS
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MySQL
  • podstawowa znajomość języków skryptowych Python, Perl.

Proponujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zarobki adekwatne do umiejętności
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozszerzania swoich kompetencji, udziału w szkoleniach technicznych
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami telekomunikacyjnymi i informatycznymi
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w komercyjnych projektach

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień Telco, protokołów SIP oraz WebService, architektury IMS
  • wykształcenie informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne