2016-11-12 18:31

Dla naszego Klienta, jednego z najwiekszych w Europie Domu Maklerskiego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer aplikacji webowych - HTML5, CSS, JavaScript, AngularJSWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML / CSS / JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CRM

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS, JavaScript
  • znajomość AngularJS
  • dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
  • znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile / Scrum
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę na pełny etat

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków takich jak Bootstrap, jQuery
  • znajomość Node.js
  • znajomość Protractor
  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • doświadczenie w internacjonalizacji aplikacji