Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer - WordPress Warszawa

Realizowane zadania:

  • Wdrażanie gotowego HTML'a w WordPressa
  • Modyfikowanie WordPressa
  • Tworzenie własnych proste oraz zaawansowanych pluginów
  • Stworzenie zaawansowanego Marketplace'u w oparciu o WordPressa

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, lub udokumentowane przykłady stworzonych szablonów na WordPressie, napisanych pluginów
  • Dogłębnej znajomości WordPressa - tworzenie szablonów, pluginów
  • Dobrej znajomości PHP
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niecodzienne wyzwania
  • Pracę niemal wyłącznie przy zagranicznych projektach
  • Możliwości poszerzania kompetencji
  • Możliwa częściowa praca z domu - ale szkoda nie skorzystać z tak fajnego biura :)
Wyślij CV