2016-11-30 16:42

Obecnie do naszego zespołu rekrutacji IT szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy konsultant ds. rekrutacjiWarszawa

Opis stanowiska:

Co będziesz robił/a

  • udział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na potrzeby rynku polskiego jak i europejskiego
  • prowadzenie selekcji aplikacji oraz weryfikacja wewnętrznych baz danych
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • budowanie relacji z Kandydatami
  • Czego nie będziesz robiła/robił na tym stanowisku:
    • Tracił/a czasu na dodawanie ogłoszeń do n* portali ogłoszeniowych
    • Tracił/a czas na żmudne ręczne dodawanie życiorysów/CV do naszego systemu ATS/bazy danych kandydatów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży HR
  • motywacja i chęć zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  • chęć pogłębiania wiedzy w obszarze rekrutacji
  • determinacja w dążeniu do celu i pozytywne nastawienie
  • aktywne podejście i inicjatywa w pozyskiwaniu Kandydatów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i powierzonymi zadaniami
  • umiejętność w wyznaczaniu priorytetów i ich realizacji
  • doświadczenie w branży HR - rekrutacyjnej

Oferujemy:

  • umowę zlecenie / umowę o pracę / umowę firma - firma
  • najlepszą i najnowocześniejszą bazę danych specjalistów IT
  • oprogramowanie ułatwiające i automatyzujące pracę - szyte na miarę
  • współpracę z największymi firmami IT na rynku oraz z polskimi i międzynarodowymi start'upami
  • cykliczne szkolenia z zakresu IT podnoszące wiedzę naszych konsultantów
  • jasny, klarowny i bardzo prosty system premiowy - płacimy premię od każdej złotówki którą wygenerujesz
  • świetny zespół konsultantów IT dzielących się swoją wiedzą, wspierających się wzajemnie w prowadzeniu projektów
  • ubezpieczenie medyczne
  • lekcje języka angielskiego
  • niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV