2016-10-05 22:38

Naszym klientem jest firma działająca na polskim rynku od 2001 roku, specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań IT dla klientów międzynarodowych. Poszukujemy dla nich osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Projektant - Programista JavaWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię Java/JEE
  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/JEE
  • Programowanie w języku Java
  • Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów
  • Współudział w rozwoju zespołu projektowego
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Implementacja i rozwój systemów informatycznych
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość architektury JEE i wzorców projektowych
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source (m.in. Velocity/Freemarker)
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i bazodanowych
  • Samodzielność i pro-aktywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • Znajomość technologii/narzędzi:
    • Spring/Hibernate i innych technologii OpenSource
    • Eclipse/SVN/Maven
  • Znajomość notacji UML

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość jednej z technologii: JBoss Seam, Java Portlet API, GWT
  • Praktyczna znajomość integracji systemów z wykorzystaniem ESB
  • Praktyczna znajomość zagadnień integracji systemów (WS, ESB)