2016-10-04 21:54

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account ManagerWarszawa

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży oferty naszego klienta
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Poszerzanie i utrzymanie portfela klientów
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych (oferty, umowy, prezentacje, itd.)

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów SMB bądź Enterprise
  • Doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji z klientami
  • Doświadczenie w sprzedaży usług i sprzętu IT
  • Duże doświadczenie w tworzeniu umów sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Wysoka kultura osobista, poziom inicjatywy i samodzielności
  • Otwartość, optymizm, pewność siebie
  • Ambicja oraz wytrwałość w realizacji celów, wysoki poziom samo motywacji

Proponujemy:

  • Pakiet opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV