2016-12-09 08:50

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista C# / .NETWarszawa

Realizowane zadania:

  • Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji desktopowych lub webowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka C#
  • Doświadczenie w programowaniu w aplikacji na platformę .NET
  • Dobra znajomość MS SQL 2005/2008 (T-SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na umowe o prace
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doswiadczen
  • Pracę w stabilnej firmie wśród pasjonatów i eksepertów
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenie z ASP.NET
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację