2016-10-06 21:49

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora wydawniczego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lider zespołu utrzymania systemów i serwisów wwwWarszawa

Zadania:

  • organizowanie i zarządzanie pracą zespołu utrzymania i rozwoju aplikacji webowych i stron www,
  • przygotowywanie i dostarczanie rozwiązań dla użytkowników,
  • optymalizacja systemu rozwiązywania problemów (priorytetyzacja zadań wewnątrz zespołu),
  • koordynowanie procesów obsługi zgłoszeń serwisowych oraz zewnętrznych usług serwisowych,
  • stała współpraca z biznesowymi właścicielami serwisów www,
  • stała współpraca z obecnymi i negocjacje z przyszłymi zewnętrznymi dostawcami usług IT/kreacja,
  • przygotowywanie, rozwój i dostarczanie rozwiązań dla wewnętrznym klientów biznesowych,
  • tworzenie standardów i procedur w obszarze IT/www,
  • raportowanie pracy zespołu.

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 4-letnie doświadczenie z zakresie nadzorowania grupy specjalistów ds. rozwoju i utrzymania serwisów www o dużych obciążeniach,
  • umiejętność pracy zarówno z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznymi dostawcami usług,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej jak i zespołu,
  • praktycznej znajomości procesów ITIL,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętność motywacji zespołu,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dobrej atmosferze i młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny.