2016-10-02 15:19

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PL/SQL - OracleWarszawa

Zadania:

  • Programowanie aplikacji w oparciu o przyjete specyfikacje techniczne
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych

Od kandydata oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Dobra znajomość PL/SQL i Oracle
  • Dobra znajomość innego języka programowania (C#, Java, C++, itp.)
  • Dokładność, dbałość o dobrze napisany kod
  • Samodzielność
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Chęć nauki nowych technologii
  • Umiejętność dzielenia się wiedza i pasją z otoczeniem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • intensywną ścieżkę rozwoju zawodowego